Takový žertík

22. 01. 2009 | † 29. 08. 2009 | kód autora: qfB

Chodíte si rádi odpočinout do kina na nějaký zábavný film? Třeba někteří mágové z Hollywoodu tvrdí, že nyní budou na předních příčkách sledovanosti jen komedie, protože dramat a tragédií mají lidé v době finanční krize až dost.
Pokud vám však nynější nabídka kin nevyhovuje a na žádný thriller opravdu náladu nemáte, zamiřte do divadla!  Třeba na Takový žertík Divadelní společnosti Jana Hrušínského v Divadle Na Jezerce.
Už na začátku vás rozesmějí reklamy a poděkování sponzorům, které jsou dnes i v takových chrámech kultury bohužel  čím dál tím víc obvyklejší.
Pak ale začne ta pravá mela! Hlavní hrdinové čerstvé komedie pánů Jeana Della a Gérarda Sibleyrase se naoko rozcházejí a pozorují překvapivé reakce okolí. Pan Hrušinský zde exceluje v roli usedlého "páprdy", který si i na piknik uváže sako a kravatu. A ještě věrohodnějším ho dělá rostoucí pivní bříško. Takový muž už přece nemůže řešit otázky erotiky, vzdychá si jeho partnerka Claire, se kterou je již 12 let. Co se tedy doví, když ohlásí svůj rozchod? A co zjistí o sobě samých?

Jan Hrušinský a Lucie Juřičková alias nejlepší přítelkyně jeho partnerky, kterou hraje Miluše Šplechtová.

Důležité upozornění: Tato byť komedie není nejlepším lékem na porozchodové smutnění!
Důležité ponaučení: Od této doby už se raději budu zajímat o to, na jaké divadlo jedu.

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.